Site Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Administration
pt: Administração

en: All
pt: Tudo

en: View user profile.
pt: Ver perfil do usuário.

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.

en: Deleted %count nodes.
pt: %count nodes excluídos.
