Site Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Administration
sk: Administrácia

en: All
sk: Všetky

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.
