Site notes (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Administration
te: పరిపాలన

en: All
te: అన్నీ

en: View user profile.
te: వాడుకరి ప్రొఫైలుని చూడండి.
