Site Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Administration
tr: Yönetim

en: All
tr: Tümü

en: View user profile.
tr: Kullanıcı profilini görüntüle.

en: Add a new Site Note
tr: Yeni bir Site Notu ekleyin

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.
