Site Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Administration
uk: Адміністрування

en: All
uk: Все

en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Deleted %count nodes.
uk: Виконано видалення %count матеріалів.
