Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: All
bo: ཡོངས

en: View user profile.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ངོ་སྤྲོད་ཀློག་པ།

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།
