Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Administration
ca: Administració

en: All
ca: Tot

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.
