Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Administration
cs: Administrace

en: All
cs: Vše

en: View user profile.
cs: Zobrazit profil uživatele.

en: How many?
cs: Kolik?

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.
