Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: All
cy: I gyd

en: View user profile.
cy: Gweld proffil defnyddiwr
