Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Administration
es: Administración

en: All
es: Todo(s)

en: View user profile.
es: Ver perfil del usuario.

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.

en: Deleted %count nodes.
es: Eliminados los nodos %count.
