Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: All
eu: Guztiak

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.
