Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Administration
fi: Ylläpito

en: All
fi: Kaikki

en: View user profile.
fi: Näytä käyttäjäprofiili.

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.
