Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Administration
he: ניהול

en: All
he: הכל

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.
