Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Administration
ja: 管理

en: All
ja: すべて

en: View user profile.
ja: ユーザープロフィールの表示

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。
