Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: All
ku: هەموو

en: View user profile.
ku: هەژماری ئەندام پیشان بدە.

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
