Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: All
ne: सबै

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस
