Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Administration
nl: Beheer

en: All
nl: Alle

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Deleted %count nodes.
nl: %count nodes verwijderd.
