Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Administration
pt: Administração

en: All
pt: Todos

en: View user profile.
pt: Ver perfil do utilizador.

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível
