Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Administration
ru: Администрирование

en: All
ru: Все

en: View user profile.
ru: Просмотр профиля пользователя.

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.
