Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: All
ta: எல்லா

en: View user profile.
ta: பயனர் விளக்கவிபரங்களை பார்

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.
