Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Administration
ast: Alministración

en: All
ast: Too

en: View user profile.
ast: Amosar perfil del usuariu.
