Site Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Administration
be: Кіраванне

en: All
be: Усе

en: View user profile.
be: Прагляд профіля карыстальніка.

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
