Site Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Administration
de: Verwaltung

en: All
de: Alle

en: View user profile.
de: Benutzerprofil anzeigen.

en: How many?
de: Wie viele?

en: No content available.
de: Kein Inhalt verfügbar.

en: Deleted %count nodes.
de: %count Beiträge wurden gelöscht.
