Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Administration
is: Stjórnun

en: All
is: Allt

en: View user profile.
is: Skoða prófíl notanda.
