Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Administration
it: Amministrazione

en: All
it: Tutti

en: View user profile.
it: Visualizza il profilo dell'utente.

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.
