Site Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: All
jv: Kabèh

en: View user profile.
jv: Tampilna profil panganggo.

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.
