Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: All
kk: Барлық

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
