Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: View user profile.
kn: ಸದಸ್ಯರ ಪರಿಚಯವನ್ನು ನೋಡಿ
