Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Administration
mn: Удирдлага

en: All
mn: Бүгд

en: View user profile.
mn: Хэрэглэгчийн мэдээлэл харах
