Site Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Content
no: Innhold

en: Administration
no: Administrasjon

en: All
no: Alle

en: View user profile.
no: Vis brukerprofil.

en: No content available.
no: Intet innhold tilgjengelig.
