Site Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Administration
fa: مدیریت

en: All
fa: همه

en: View user profile.
fa: مشاهده نمایه کاربر.

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.
