Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Administration
ro: Administrare

en: All
ro: Toate

en: View user profile.
ro: Vezi profilul utilizatorului.

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.
