Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Administration
sl: Upravljanje

en: All
sl: Vsi

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
