Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Administration
sq: Administrimi

en: All
sq: Të gjitha

en: View user profile.
sq: Shfaq profilin e përdoruesit.

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
