Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: All
sv: Alla

en: View user profile.
sv: Visa användarprofil.

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.
