Site Notes (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Administration
vi: Quản lý

en: All
vi: Tất cả

en: View user profile.
vi: Xem hồ sơ người dùng.

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.
