Sites (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ
