Sites (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja
