Sites (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Path
cy: Llwybr
