Sites (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Save
os: Ныффысс

en: Path
os: Фæндаг
