Sites (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Path
sl: Pot
