Sites (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni
