Sites (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Site
az: Sayt
