Sites (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: Site
sv: Webbplats

en: Sites
sv: Webbplatser
