Sites (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
