Sites (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Path
ast: Camín

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Front page
ast: Páxina d'entamu
