Sites (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Front page
bg: Начална страница

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
