Sites (7.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Site name
bn: সাইটের নাম

en: Front page
bn: শুরুর পাতা

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
