Sites (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: Theme
ca: Tema

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site
ca: Lloc

en: Front page
ca: Portada

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary menu
ca: Menú secundari
