Sites (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Path
da: Sti

en: Theme
da: Tema

en: Site name
da: Sitets navn

en: Front page
da: Forside

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Secondary menu
da: Sekundær menu
